top of page

Bodywork sesijos, emocinis sąmoningumas, meditacija

Darbas su emocijomis per kūno įtampas arba tiesiog - konsultacijos metu

Vidinės - emocinės įtampos bei įtampos kūne visuomet susijusios. Atradus bei atpalaidavus įtampą kūne, ji išjuda į energiją. Leidžiant energijai judėti laisvai, ji įgauna savybes, "atspalvius" ir gali būti atpažinta kaip emocija. Sąmoningai patyrus visą procesą, įtampa atsipaiduoja pilnai - per visus lygmenis. Darbas su emocijomis per kūną labiau tinka, kai yra sunkiau pažinti bei suprasti savo jausmus.
 

Jausmus galima tyrinėti ir tiesiogiai, taikant savityros bei empatijos technikas. Dėmesiu nukeliavus tiesiai į jausmą bei pakeitus santykį su juo, atsipalaiduoja vidinė įtampa energetiniame bei fizinime lygmenyse. Emocinė savityra labiau tinka tuomet, kai yra nepageidaujamas prisilietimas prie kūno, norisi daugiau laiko skriti gilesniam savęs pažinimui, savityrai.

Konsultaciją taip pat galima skirti ir meditacijos klinikai - patyrinėjimui kas trukdo dėmesiui leistis gilyn medituojant ar atliekant kitas praktikas.


Laikas sesijai rezervuojamas tik padarius mokėjimą. Neatvykus sumokėta suma negrąžinama. Perkelti arba perleisti sesiją galima ne vėliau nei prieš 24 val. iki jos pradžios.
 

Registruotis formoje žemiau Jei nepavyksta ar sudėtinga mokėti kortele, parašykit žinutę su norima data, užrezervuosiu rankiniu būdu, o sumokėti bus galima pavedimu arba vietoje.

Siekiant stabilesnių ar gilesnių pokyčių, labai palanku padirbėti nuosekliau bei susitikti bent keletą kartų iš eilės. Tokiu atveju galima užsisakyti 4 arba 8 susitikimų kursą. 
Į kursą gali įeiti visų tipų sesijos - masažas, pokalbis ar pokalbis online. Užsakant nebūtina apsispręsti dėl tipo - galėsime pasitarti ir nuspręsti vietoje.
Užsakant kursą sistemoje reikia rezervuoti TIK pirmosios sesijos datą bei laika. Dėl likusių sesijų galėsime pasitarti bei jas užrezervuoti pirmojo susitikimo metu. Kursas galioja 3 mėnesius nuo įsigyjimo.

bottom of page